Pergola:

Naši klienti o nás:

Spolehlivost a samostatnost.

V obdobi podzim 2016 / jaro 2017 jsme kromě realizace pudni vestavby potřebovali provést ještě další prace na našem domě. Vše jsme svěřili firmě FALSTAV s.r.o.. Můžeme jen chválit : komunikativnost, flexibilní přístup,V dobrém slova smyslu selský rozum, spolehlivost a samostatnost. Jsme velice spokojeni. Diky

Rodina Hlobilových , Mašov, Turnov

Již spolupracujeme na realizaci další zakázky a to hovoří za vše!

S firmou FALSTAV s.r.o. jsme začali spolupracovat hned při vzniku této firmy. Jednalo se úplné začátky této firmy, ale zakladatelé byli již zkušení profesionálové, což bylo na odvedené práci patrné. Vybudovali a kompletně zrekonstruovali u nás sociální zařízení, včetně sociálního zařízení pro vozíčkáře. Práce byly provedeny včas a v požadované kvalitě, s prací jsme byli spokojeni a již spolupracujeme na realizaci další zakázky a to hovoří za vše.

Ing. František Štiller - 1.turnovská chráněná dílna z.s.

Myšlenky a rady při rekonstrukci domu nám byli velkou pomocí.

My děkujeme společnosti FALSTAV s.r.o. za odváděnou práci na naší stavbě. Proaktivní přístup a profesionální jednání a odvádění prací dělají radost nejen nám, ale i našim známým, kteří žádají společnost Falstav o spolupráci při rekonstrukcích a stavbách svých domů a bytů. Myšlenky a rady při rekonstrukci domu nám byli velkou pomocí.